wyłazy dachowe

bo hotel nie był [ wyłazy dachowe ]

Mieliśmy wybitnie kiepskie doświadczenia w tym momencie, ponieważ hotel nie był odpowiedzią na toalety oraz hydrauliką trudności, jakie napotkaliśmy. Kiedy się zameldowaliśmy w toalecie było uruchomione oraz powiedziano dla nas, iż ktoś będzie w porządku, aby rozwiązać problem, pod żadnym pozorem nie pokazano, następnego dnia rano toaleta wyłazy dachowe była nadal mieści się, i teraz nie flushing, jakie miałem tendencję do to poszliśmy do recepcji do Złożyć skargę samodzielnie. pies Z Kulawą Nogą pod żadnym pozorem nie przyszedł, i poza tym kanał ściekowy zlewozaura wyciekała oraz myliśmy ręczniki, aby wysuszyć podłogę. na Nowo poszedłem do recepcji oraz wyłazy dachowe porozmawiałem z asystentem żłóbka, jaki zapewnił mnie, iż ktoś wymyśli, co w końcu zrobili, jakkolwiek ustalono toaletę, jakkolwiek nie umywalkę.

Ona również zaproponował, aby wysłać dodatkowe ręczniki więc mogłem wziąć kolejny prysznic, pod żadnym pozorem nie przyjechaliśmy również powiedziała, iż pokój kredytowej na moje kłopoty would istnieć zakładane, pod żadnym pozorem się nie stało

zasadniczo rzecz biorąc to był straszny pobyt. Fwiw Jestem lojalnym klientem Plg platyny Spg z setkami tysięcy punktów, mówię to, ponieważ przez długie lata przebywałem w wielu różnych nieruchomościach, i rzadko spotykałem się z obojętnością na odwiedzających. Przepraszam Westin Nashville, jakkolwiek nie wrócę. wreszcie chwile do doorparking personel zbyt ich sporą poparcie Kiedy przyjechaliśmy do hotelu, przygotowany przez nas pokój nie był gotów.

wyłazy dachowe Kiedy przydzielono dla nas

Kiedy przydzielono dla nas pokój, to nie wybrano pokoju

Mamy nadzieję, iż pomoże to w zaplanowaniu wycieczki

Oryginał w język angielski Language Weaver Oceń to tłumaczenie Dziękujemy zbyt przesłaną ocenę. kiepskie przyjemne internetową, odkryty basen godziny ówczesny nieprawidłowe oraz okazało się, iż to basen nie byłby otwarty cały przygotowany przez nas pobyt.

Byliśmy rozczarowani, kiedy okazało się, iż zarezerwowaliśmy taki pobyt na rzecz mojego chłopaka urodziny weekend. Powiem Samantha, naczelnik w recepcji, sprawił, iż pobyt był sprawiający przyjemność oraz wyrażone moje frustracje do niej oraz ona dla nas doskonale do naszego pobytu Greatsoaking w pazur stop był to jedynka z moich ulubionych zadań do zrobienia. Pokój był świetny oraz rzeczywiście cisza mając na uwadze wszelakie budowy przebieg zdarzeń się wokół hotelu.

Obsługa pokoju dostarczała kiepskie jedzenie dwa razy, jakkolwiek błyskawicznie naprawił omyłka

zeszłą dziwną rzeczą mam nadzieję, iż naprawią w najbliższej przyszłości nie oferują filmów na żądanie. to było rzeczywiście deszczowe jedną noc oraz chcieliśmy zatrzymać się w oraz wypożyczyć obraz, powiedziano dla nas, iż to nie była opcja.

zasadniczo rzecz biorąc, hotel był piękny.

.

Artykuł z kategorii: wyłazy dachowe | Odsłon:19